Neděle 16. únor 2020
Svátek má Ljuba

Hasiči

Chebsko - U dopravní nehody dvou osobních aut zasahovali hasiči ve čtvrtek večer u Staré Vody na Mariánskolázeňsku. S voláním o pomoc pomohl systém eCall.

Aš - V noci ze čtvrtka na pátek krátce před půlnocí začala hořet skladovací hala v Aši. V době příjezdu hasičů na místo událostí byla již celá hala zasažená plameny.

Chebsko - Všechny záchranné složky zasahují právě teď u dopravní nehody dvou vozidel mezi obcemi Beranov a Teplá.

Karlovarský kraj - Silný vítr zasáhl v pondělí také Karlovarský kraj. Na základě výstrahy meteorologů zasedal od nedělního večera štáb hasičů, který se připravoval na větší počet událostí, na operačním středisku a také na příjmu t...

Ústecký kraj - Ke 13. hodině vyhlásila ČEZ Distribuce kalamitní stav v Libereckém, Ústeckém a Královehradeckém kraji. I nadále trvá kalamitní stav v Karlovarském, Plzeňském a Středočeském kraji.

Karlovarský kraj - Během noci z neděle na pondělí řešily jednotky hasičů z Karlovarského kraje 14 událostí spojených s nárazovým větrem. Informovali o tom hasiči na svém Facebooku.

Chebsko - Na železniční trati u Mariánských Lázní byla v pátek ráno vlakem sražena osoba. Informují o tom hasiči Karlovarského kraje na svém Facebooku.

Karlovy Vary - Všechny záchranné složky zasahují od pondělního odpoledne u dopravní nehody na silnici č. 6 u Karlových Varů (Golfák). Srazila se tady dvě osobní auta, silnice je uzavřena.

Stráž nad Ohří - Dvě hasičské jednotky zasahovaly v neděli odpoledne u dopravní nehody jednoho osobního vozidla na silnici č. 13 nedaleko Stráže nad Ohří.

Karlovarsko - K vážné dopravní nehodě došlo ve středu 29. ledna těsně před polednem na pozemní komunikaci I/6 poblíž obce Bochov.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací