Čtvrtek 19. září 2019
Svátek má Zita

Hasiči

Dnes

Českobudějovicko - Výcvik hasičů na divoké vodě. Cílem výcviku bylo přiblížit hasičům zásady a postupy, které mohou využít například při povodních.

Dnes

Olomoucko - V rekreační oblasti hořela chata. Hasiči požár do dvou hodin zdolali. Díky rychlému zásahu se jednotkám podařilo zamezit rozšíření plamenů na okolní les i chaty.

Náchodsko - Ke střetu dvou osobních automobilů došlo v pondělí večer v Náchodě - Bělovsi. Po nehodě museli hasiči jednu osobu vyprostit.

Brněnsko - Požár nákladního automobilu omezil provoz na D1 v Brně. Předběžná škoda způsobená požárem byla vyčíslena na 1.600.000 Kč.

Kolínsko - K dopravní nehodě nedaleko Kouřimi letěl vrtulník. Hasiči po příjezdu na místo zjistili, že došlo ke střetu dodávky a osobního vozidla.

Hradec Králové - Za požárem kuchyně stála nedbalost. Při požáru v panelovém domě v Hradci Králové nebyl nikdo zraněn.

Břeclavsko - Hasiči procvičovali zásah u požáru lesa. Do akce se zapojily také rakouské jednotky.

Příbramsko - Požár rodinného domu ve Voznici způsobil dvoumilionovou škodu. V nedýchatelném prostředí hořícího domu zahynuli dva psi.

Česká republika/Liberecký kraj - Když jde o život, přeparkovat nestihnete! Česká asociace hasičských důstojníků vyhlašuje každý rok za účelem propagace požární ochrany a preventivního působení na veřejnost Den požární bezpečnosti....

Brněnsko - Jednotky hasičů procvičovaly zásah u rozsáhlého požáru. Simulován byl požár železničních cisteren se zraněním.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací