Pátek 14. květen 2021
Svátek má Bonifác

Louny - Lounští kriminalisté objasnili případ brutálního fyzického napadení, ke kterému došlo začátkem února v Lounech.

V úterý 2. února kolem 23 hodin napadli dva tehdy neznámí pachatelé jiného muže. K incidentu došlo v ulici Postoloprtská, u slepého výjezdu z kruhového objezdu nedaleko prodejny Lidl (psali jsme zde).

Díky rozsáhlému operativnímu šetření se kriminalistům podařilo zjistit totožnost obou podezřelých. Vyšetřovatel pak 31letého a 20letého muže obvinil z trestných činů těžkého ublížení na zdraví a výtržnictví.

Původně nenápadný incident, k němuž mělo dojít kvůli tomu, že při míjení se na chodníku do sebe muži strčili rameny, skončil pro 34letého poškozeného špatně. Jeden z mužů se měl za poškozeným rozeběhnout. Ten před ním začal utíkat, uklouzl však na bahně a muži ho dohnali.

Následovat mělo opětovné fyzické napadání ze strany obou útočníků, kteří ho měli mimo jiné mlátit pěstmi a také kopat do hlavy. Přitom měl dotyčný opětovně ztrácet vědomí. Nakonec oba podezřelí z místa odešli. S následky napadení v podobě mnohačetných poranění včetně zlomenin se poškozený potýká dodnes.

Útočníkům hrozí v případě odsouzení tresty odnětí svobody v rozmezí tří až deseti let.

Policie

Záchranná služba

Nejčtenější

Komentáře

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací