Pondělí 30. březen 2020
Svátek má Arnošt

Karlovarsko - Policisté z dopravního inspektorátu v Karlových Varech sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky pětapadesátiletému muži z Karlových Varů.

Ten měl ve středu 4. března řídit v ranních hodinách osobní automobil značky Škoda. V obci Stružná na Karlovarsku zřejmě při projíždění levotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost vozidla stavu a povrchu pozemní komunikace, vjel mimo vozovku a narazil do dopravní značky. Po této nehodě měl pětapadesátiletý muž pokračovat v jízdě do svého bydliště. Byl ovšem zastaven policejní hlídkou.

Na výzvu policistů se muž podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s pozitivním výsledkem 2,66 a 2,79 promile. Z těchto důvodů mu byl zadržen řidičský průkaz a zakázána další jízda. Lékařskému vyšetření spojeného s odběrem biologického materiálu se muž odmítl podrobit.

Po provedených úkonech pětapadesátiletému muži policisté sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací