Pondělí 30. březen 2020
Svátek má Arnošt

Chebsko - Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání 19letého muže ze Sokolovska, kterého obvinili ze spáchání přečinu Ublížení na zdraví z nedbalosti.

Obviněný měl koncem srpna minulého roku v odpoledních hodinách řídit osobní automobil značky Volkswagen, a to v Chebu ve směru jízdy od ulice Baltazara Neumanna. Před křižovatkou s ulici Pivovarská se měl nejprve zařadit do pravého jízdního pruhu, který je určen pro rovný směr jízdy. Na zelený signál vjel do křižovatky a náhle změnil směr jízdy. Odbočil vlevo, kde na vyznačeném přechodu pro chodce zřejmě přehlédl 54letou chodkyni jenž přecházela na zelený signál pro chodce a s vozidlem do ní narazil.

Žena při dopravní nehodě utrpěla těžké zranění a z místa byla následně převezena do nemocnice. Užití alkoholu a jiných návykových látek policisté u řidiče vyloučili provedenými orientačními zkouškami.

V případě prokázání viny hrozí obviněnému muži trest odnětí svobody na jeden rok nebo zákaz činnosti.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací