Pondělí 30. březen 2020
Svátek má Arnošt

Chebsko - Obvinění ze spáchání zvlášť závažného zločinu Loupeže si o víkendu od kriminalistů z druhého oddělení obecné kriminality v Chebu převzal teprve osmnáctiletý muž z Tachova. Ten měl v Aši na ulici přepadnout a okrást místního čtyřiačtyřicetiletého muže.

V pátek 20. března kolem osmé hodiny večerní přistoupil zezadu k poškozenému muži, kterého měl bez jakéhokoliv předchozího kontaktu povalit na zem a snažit se mu vytáhnout z kapsy kalhot jeho peněženku. Po chvíli se mu to podařilo, ale napadený muž mu jí ihned vytrhl z rukou.

Obviněný si následně všiml, že poškozenému muži při jeho útoku vypadl z ruky mobilní telefon. Na nic nečekal a využil své chvíle. Telefon zvedl a poté s ním z místa incidentu utekl pryč. Okradený muž ihned věc oznámil na policii.

Díky rychlé a skvělé spolupráci policistů z obvodního oddělení Aš a chebských kriminalistů byl útočník vypátrán a následně zadržen. Poškozenému muži způsobil zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření.

Policejní komisař podal podnět státnímu zástupci k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby. Ten jej akceptoval a soudce během dnešního dopoledne poslal obviněného muže do vazební věznice.

V případě prokázání viny hrozí obviněnému muži trest odnětí svobody na dvě léta až deset let.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací