Pondělí 30. březen 2020
Svátek má Arnošt

Karlovarsko - Ve středu 18. března došlo kolem páté hodiny ranní na silnici ve směru od obce Toužim směrem na obec Bochov k dopravní nehodě.

Devětačtyřicetiletý řidič s nákladním vozidlem Volvo zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze komunikace (částečně namrzlý povrch) a v levotočivé zatáčce dostal smyk. Následně havaroval v příkopu, kde se převrátil s vozidlem přes střechu. "Při dopravní nehodě nedošlo naštěstí k žádnému zranění osob. Alkohol u řidiče policisté vyloučili provedenou orientační dechovou zkouškou. Předběžná způsobená škoda je odhadnutá na částku kolem 450 tisíc korun," uvedla policejní mluvčí Eva Valtová.

Prevence:

Zimní počasí nás pomalu a jistě opouští. Denní teploty nám sice připomínají blížící se jaro, ale i přesto by měli být řidiči vozidel při svých cestách opatrní a více předvídat. V ranních a večerních hodinách se stále můžeme setkat s námrazou, proto by měli řidiči přizpůsobit svou jízdu stavu a povaze vozovky a povětrnostním podmínkám. Mezi nejrizikovější místa patří mosty a přemostění, komunikace v blízkosti řek, vodních ploch či v lesních úsecích.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací