Pondělí 30. březen 2020
Svátek má Arnošt

Chomutov - Vážná nehoda se stala v pondělí ráno v Březenecké ulici v Chomutově. Na přechodě před 13. základní školou tam srazilo auto chodce a ujelo.

O nehodě aktuálně informuje dopravní servis Policie ČR. Ke střetu došlo po osmé hodině ranní, na místo vyjeli policisté i záchranáři. Jak moc jsou zranění chodce vážná v tuto chvíli nevíme. Auto mělo po střetu s chodcem z místa nehody ujet.

Karambol na místě vyšetřují policisté, nehoda tvoří překážku na silnici. Průjezd místem je možný se zvýšenou opatrností! S komplikacemi v dopravě mohou řidiči počítat zhruba do 10. hodiny.

Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací