Neděle 16. únor 2020
Svátek má Ljuba

Českobudějovicko - Nehoda na kruhovém objezdu od Lišova, po celý den zde byl komplikovaný provoz.

Od středečního rána 21. srpna 2019 vyšetřují českobudějovičtí dopravní policisté dopravní nehodu bez zranění na kruhovém objezdu ulice Okružní na vjezdu do centra. V 04:45 hod. došlo ke střetu mezi řidičem nákladního vozidla tovární značky Volvo s cisternou a osobním vozidlem tovární značky Mitsubishi na silnici I/34 jedoucích od dálnice D3 směrem ke kruhovému objezdu.

Při střetu došlo k poškození jak obou vozidel, tak i příslušenství komunikace. Nákladní vozidlo se na mokré vozovce dostalo až na travnatou plochu v objezdu, kde se cisterna převrátila na bok. Řidič vozidla si zajistil přečerpání nákladu – horkého tekutého asfaltu a vyprošťovací vozidlo. Po celou dobu zde dopravní policisté prováděli řízení provozu, po dobu vyprošťování byl částečně provoz omezen.

Okolnosti této nehody jsou předmětem šetření policistů Skupiny dopravních nehod. Způsobená škoda byla vyčíslena na více jak 1 300 000 korun.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací