Neděle 16. únor 2020
Svátek má Ljuba

Policie

Karlovarský kraj - Nejnovější pomocník odboru cizinecké policie Karlovarského kraje pomohl odhalit 11 běženců uschovaných v nákladním prostoru kamionu.

Chebsko - Povinnost řádně zabezpečovat povinnou školní docházku nezletilé dcery, která vyplývá ze zákona o rodině, vzali nejspíš na lehkou váhu 30letý muž a 35letá žena z Chebska.

Chomutov - Policisté intenzivně pracují na případu obtěžování dívek a žen na různých místech v Jirkově a žádají veřejnost o pomoc se ztotožněním podezřelého.

Most - Vyšetřovatel mostecké policie zahájil stíhání 36letého muže z Mostu a obvinil ho ze zvlášť závažného zločinu loupeže.

Chebsko - Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvou mužů z Chebska ve věku 28 a 32 let, které obvinili ze spáchání přečinů Vydírání a Porušování domovní svobody.

Sokolovsko - Ke konci listopadu minulého roku v Sokolově nastoupila osmačtyřicetiletá žena do svého vozu s úmyslem odjet do zaměstnání. V té chvíli k ní přijel její manžel, se kterým v té době už několik měsíců nežila....

Chomutov - Policisté ukončili prověřování případu krádeže peněženky, k níž mělo dojít v listopadu na parkovišti v Chomutově.

ČR - Kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ), kteří pracují metodou tzv. Daňové Kobry, od minulé středy prováděli úkony trestního řízení, které se týkaly rozsáhlého...

Aš - Kriminalisté se zabývají případem loupeže na nezletilém chlapci, ke které došlo v pondělí 10. února 2020 kolem 14:10 hodin v Aši v ulici Kaplanka (oblast zvaná „Sklípky“).

Chebsko - Chebští kriminalisté pátrají po hledaném 25letém muži, trvale bytem v Mariánských Lázních, který je přibližně 180 cm vysoké štíhlé postavy, má hnědé oči, výrazně hustší obočí, větší odstávající uši a hnědé krátce střižen...

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací