Čtvrtek 19. září 2019
Svátek má Zita

Policie

Dnes

Tachovsko - Řidička vyjela na pravou krajnici a poté do silničního příkopu. Při havárii utrpěla zranění, a tak byla z místa letecky transportována do nemocnice.

Dnes

Praha - Policisté hledali muže, který chtěl spáchat sebevraždu. Důvodem jeho rozhodnutí byla smrt jeho kočky.

Dnes

Domažlicko - Střet osobního vozidla s nákladním vozidlem. Řidič osobního vozidla řídil pod vlivem alkoholu, navíc měl pětiletý zákaz řízení.

Dnes

Táborsko - Koho můžete potkat na silnici... V půl desáté dopoledne řídila žena dodávku s „trojkou“ v dechu. Hrozí jí trest odnětí svobody na dobu až jednoho roku.

Dnes

Znojemsko - Policisté se zaměřili na motorkáře. I motocyklisté musí dbát na svoji viditelnost.

Dnes

Náchodsko - Déšť bývá zrádný, řidič vyletěl do protisměru. Nehoda skončila zraněním řidičky protijedoucího vozu.

Dnes

Příbramsko - Sourozenci ve velkém zásobovali drogově závislé. Dva bratři ve věku přes 40 let prodávali na Příbramsku drogy.

Královéhradecko - Včerejší jedenáctá hodina se stala dvěma řidičům osudná. Dvě dopravní nehody, jedna před obědem, druhá před půlnocí.

Klatovsko - V kamionu nalezli zaměstnanci firmy schované čtyři cizince. Kriminalisté prověřují veškeré okolnosti případu.

Prachaticko - Nehoda traktoru s přívěsem. Traktorista se vyhýbal protijedoucímu Favoritu, vyjel na pravou krajnici a převrátil se na bok.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací