Sobota 26. září 2020
Svátek má Andrea

Policie

Žatec - Zběsilé počínání předvedl podle policistů minulý čtvrtek v Žatci 34letý muž. Ten měl dopoledne zaparkovat vozidlo zn. Mercedes Benz na parkovišti u nákupního centra a odejít do obchodu.

Karlovarsko - Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání 20letého mladíka z Karlovarska a obvinili ze spáchání zločinu týrání osoby žijící ve společném obydlí.

Chomutovsko - Vyšetřovatelka kriminální policie zahájila trestní stíhání 45letého muže z Chomutovska. Obvinila ho z trestného činu zanedbání povinné výživy.

Louny - V noci z neděle na pondělí vyjížděli policisté z hlídkové služby do ulice Pivovarská v Lounech, kde měl nějaký muž poškozovat zaparkovaná vozidla.

Chebsko - Policisté z obvodního oddělení Mariánské Lázně sdělili podezření osmadvacetileté ženě ze Sokolovska ze spáchání přečinu krádeže.

Karlovy Vary - Sedmatřicetiletý muž řídil na začátku dubna tohoto roku osobní automobil značky Volkswagen. V úmyslu si vzít život měl v Karlových Varech krátce po dvanácté hodině najet do stanu se samoobslužnými automaty....

Most - Muž ve věku 22 let z Loun je stíhán ze zvlášť závažného zločinu loupeže a z přečinu výtržnictví, ze kterého byl obviněn mosteckou policií.

ČR – Agresivita za volantem může mít tragické následky, varuje Česká asociace pojišťoven v nové preventivní kampani, na níž spolupracuje Besip i Policie ČR.

Podbořansko - Na letošní návštěvu lesa jen tak nezapomene 62letý muž z Podbořanska. Původní procházka spojená s hledáním hub se totiž nečekaně protáhla.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací