Úterý 26. květen 2020
Svátek má Filip

Kyjice - Rychle posunout výstražný trojúhelník a pokusit se pomoci zaklíněnému vážně zraněnému řidiči, který narazil do návěsu nákladního automobilu. Tak vypadá situace krátce po úterní nehodě na silnici I/13 mezi Mostem a Chomutovem, kterou zachytila palubní kamera.

Na místě v tu chvíli pomáhají první lidé. Spořádaně parkují u krajnice až za místem nehody. Čeká se, než dorazí pomoc. Vážně zraněný muž nemůže z auta ven, musejí mu pomoci hasiči. Na místo postupně přijíždějí také policisté a dva vozy zdravotnické záchranky. Nakonec volají také leteckou záchrannou službu. "Osobní auto bylo zaklíněné pod nákladním a v něm byl zaklíněn zraněný člověk. Hasiči zraněného vyprostili a předali Zdravotnické záchranné službě," popisuje událost mluvčí hasičů v Ústeckém kraji.

O nehodě, která se stala okolo jedenácté dopoledne, jsme informovali aktuálně. Až během dne se na youtube objevilo video, které zachycuje první okamžiky po nehodě i situaci zhruba po půl hodině, když už jsou na místě všechny záchranné týmy.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací