Pátek 15. listopad 2019
Svátek má Leopold

Záchranáři

Most - Některá oznámení na tísňových linkách mohou být opravdu zvláštní. S jedním takovým se setkali na čísle 155. A museli o pomoc požádat mostecké městské policisty.

Most - Hasiči, strážníci městské policie a záchranáři museli vyjíždět včera ve večerních hodinách do ulice Františka Malíka, kde za dveřmi sténala a volala o pomoc v uzamčeném bytě ve druhém patře starší žena....

Kraslice - V neděli v dopoledních hodinách vyjížděla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Kraslice k pádu člověka na sjezdovce.

Most - Dětské a dorostové oddělení Krajské zdravotní – Nemocnice Most získalo tři nové vozíčky pro snazší transport dětí hospitalizovaných na stanicích zdravotnického pracoviště.

Koštice - K havárii osobního automobilu vyjížděly všechny záchranné složky v neděli před šestou hodinou ráno k obci Koštice na Lounsku.

Beroun - K vážné dopravní nehodě došlo ve čtvrtek před polednem v centru Berouna. Střetl se zde popelářský vůz s chodcem. Na místě zasahují záchranné složky.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací