Neděle 24. leden 2021
Svátek má Milena

Ústí nad Labem - Při kontrolní činnosti, kterou strážníci vykonávali v obvodu Skřivánek , narazili na značný nepořádek v ulici Veleslavínova, který po sobě zanechali lidé bez domova. Ti si zde udělali své provizorní bydlení přímo u kolektoru a s odpadky, které po nich zbyly si evidentně těžkou hlavu nedělali.

Aby tento nepořádek, který připomínal černou skládku nehyzdil okolí kolektoru, byli na místo přivoláni alternativně odsouzení, kteří svůj trest vykonávají u městské policie a ti po zadokumentování celé události nepořádek uklidili a odvezli na skládku.

3011kolektorkz3

Foto: MP Ústí nad Labem

Při kontrole ulice SNP přistihli strážníci dva bezdomovce, kteří se přehrabovali v kontejneru na domovní odpad a věci, které se jim nehodily, zanechali ležet na zemi u kontejneru. Hlídka donutila dotyčné nepořádek po sobě uklidit a po řádném poučení byli oba bezdomovci z místa vykázáni.

3011kolektorkz2

Foto: MP Ústí nad Labem

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací