Neděle 24. leden 2021
Svátek má Milena

Ústí nad Labem - V sobotu v brzkých ranních hodinách, byl v ulici Na Schodech velitelem směny operačního střediska městské policie spatřen kamerovým systémem muž, který se v této ulici procházel několikrát od shora dolů a zpět, nahlížel přitom do aut a do oken okolních domů a choval se velmi podezřele.

Po několika minutách rozhlížení muž zmizel v jednom z domů, kde setrval cca 5 minut a poté byl spatřen, jak z domu odchází s horským bicyklem bílé barvy, rozhlíží se a kolem a davá se i s kolem na útěk ulicí Na Schodech, kde ve spodní části na kolo nasedl a odjel směrem Velká Hradební k Mariánské skále.

2511kolokz2

Foto: MP Ústí nad Labem

Okamžitě byly velitelem směny vyrozuměny všechny dostupné hlídky a muž byl zhruba v 05:40 hodin dopaden a zadržen v ulici Neštěmická nad čerpací stanicí Benzina. Muž středních let se ke svému protiprávnímu činu strážníkům na místě okamžitě doznal, přičemž byl omezen na osobní svobodě z důvodného podezření ze spáchání trestného činu a předán k dalším úkonům přivolané hlídce Policie PČR.

2511kolokz3

Foto: MP Ústí nad Labem

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací