Neděle 24. leden 2021
Svátek má Milena

Ústí nad Labem - Dne 22.11.2020 v dopoledních hodinách, byla provedena kontrolní akce v okolí centra města, se zaměřením na mapování míst s možným výskytem osob bez domova. Tyto osoby si staví svá provizorní bydlení u veřejně prospěšných zařízení, kde hrozí nebezpečí jejich poškození, zejména při ohřívání pokrmů na otevřeném ohni.

Většinou po těchto lidech zbyde na místě obydlí a v jeho okolí značný nepořádek, který se musí uklidit a odvézt na skládku. Při této akci bylo v lesním porostu poblíž ulice Kopretinová u tamního parovodu nalezeno právě takové provizorní obydlí, ve kterém se nacházela osoba středního věku, která na své protiprávní jednání byla strážníky upozorněna.

2411mpul2

Foto: MP Ústí nad Labem

Po řádném poučení ze strany hlídky, kam a na koho se má člověk obrátit v situacích, kdy nemá co jíst nebo nemá kde spát, byla tato osoba po uklizení nepořádku, který zde svým jednáním způsobila, z místa vykázána.

2411mpul3

Foto: MP Ústí nad Labem

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací