Pondělí 30. listopad 2020
Svátek má Ondřej

Ústí nad Labem - Dne 12.10.2020 ve večerních hodinách, pokračovaly hlídky strážníků v kontrolách, zaměřených na dodržování usnesení vlády ČR o přijetí krizového opatření (provoz provozoven), dodržování mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví (pravidla nošení roušek) a na kontrolu závadových osob a osob, hledaných Policií ČR.

Během tohoto opatření byly provedeny kontroly v hernách a kasinech v centru města, byla provedena kontrola prostor Hlavního vlakového nádraží, zanádraží a v okolí budovy ČSSZ v ulici Revoluční.

1910unlkz2

Foto: MP Ústí nad Labem

Během této akce nebylo ze strany městské policie zjištěno žádné porušení zákona až na dva případy, kdy se v prostorách čekárny Hlavního vlakového nádraží nacházely dvě osoby, které neměly zakrytá ústa a nos vhodným ochranným prostředkem (ústenka nebo rouška). Tyto osoby byly řádně poučeny, hlídka jim vysvětlila důležitost dodržování těchto mimořádných opatření a po řádném poučení byly obě osoby z místa vykázány.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací