Pátek 30. říjen 2020
Svátek má Tadeáš

Ústí nad Labem - Při pochůzkové činnosti v obvodu Severní Terasy si hlídka strážníků v ulici Mezní všimla muže, spícího na zemi u zastávky MHD. Strážníci muže středního věku probudili a zjistili, že dotyčný se nachází v silně podnapilém stavu a není schopen vlastní chůze.

Hlídka u muže setrvala až do chvíle, kdy byl dotyčný schopen se sám o sebe postarat a poté ho z místa vykázala. To, že ten den je zřejmě vhodný pro spánek pod širým nebem se strážníci přesvědčili o hodinu později, kdy v ulici Werichova narazili na dalšího muže, který se pro změnu oddával hlubokému spánku na místním tepelném kolektoru.

2009mpulk2

Foto: MP Ústí nad Labem

Scénář byl podobný jako u předešlého muže. Po probuzení dotyčný strážníků těžkým jazykem sdělil, že se pohádal s přítelkyní a ta ho následně ze svého bytu vykázala. On se nato posilnil alkoholem a chtěl si na kolektoru trochu odpočinout, ale přemohl ho spánek. I tento muž byl po řádném poučení ze strany strážníků z místa vykázán.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací