Pondělí 30. listopad 2020
Svátek má Ondřej

Ústí nad Labem - Na žádost operačního střediska městské policie byl proveden výjezd strážníků ze skupiny operačního zákroku do odvodu Brná, kde dle oznamovatelky měl u "Cyklokempu" skočit do řeky muž, který byl oblečen a měl na zádech batoh.

Dále oznamovatelka operátorovi sdělila, že muž bude zřejmě pod vlivem alkoholu nebo drog a ona se obává, aby se neutopil. Na místě hlídka již nikoho nezjistila, ale opodál stojící žena strážníkům sdělila, že muž odešel směrem k železniční trati.

0707sebevrahkz2

Foto: MP Ústí nad Labem

Hlídka muže nalezla v blízkosti kolejiště a po krátké komunikaci s dotyčným se jí podařilo muže z prostoru železniční tratě odvést. Dále bylo zjištěno, že dotyčný si chce způsobit velkou bolest, jelikož se podle svých slov musí vykoupit z hříchů a nejlepší by pro něj bylo, kdyby ukončil svůj život.

Jelikož muž jevil známky podchlazení (sám strážníkům uvedl, že byl v řece asi 45 minut, ale utopit se mu nepodařilo), poskytla hlídka muži termoizolační přikrývku a na místo přivolala zdravotní záchrannou službu. Po příjezdu zdravotní služby na místo byli strážníci zdravotníky požádáni o asistenci při převozu muže do Masarykovy nemocnice na oddělení psychiatrie.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací