Pondělí 30. listopad 2020
Svátek má Ondřej

Děčín - Dne 22.06.2020 ve večerních hodinách hod. byla vyslána hlídka MP do restaurace v Podmoklech, kde podle oznamovatele docházelo k vyhrožování ze strany hostů a posléze k jejich útěku bez zaplacení.

Hlídka během několika okamžiků dorazila na místo a od obsluhy přítomné v restauraci zjistila, že v restauraci seděli tři muži, kteří jedli a popíjeli alkoholické nápoje. Během této doby vyhrožovali hostům, kteří seděli venku na předzahrádce, že je napadnou a nevybíravě je napadali rasistickými vyjádřeními typu „bílé české svině“.

Dále uráželi slovně servírku, kuchaře, odmítli zaplatit útratu a poté se sebrali a odešli bez zaplacení. Strážníci během chvíle podezřelé našli, ztotožnili a odvedli je zpět do restaurace, kde dotyční útratu zaplatili. Na místě byli zjištěni svědci celé události a byla přivolána hlídka PČR, která si celou věc na místě převzala.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací