Úterý 26. květen 2020
Svátek má Filip

Most - Strážníci Městské policie Most při kontrolní činnosti v ulici Nová Výstavba v Obrnicích zaslechli ránu a řinčení skla. Na místě zjistili, že došlo k rozbití skleněné výplně vchodových dveří a podle přítomnosti krve na zemi předpokládali, že došlo ke zranění podezřelého.

Při kontrole okolí strážníci zjistili muže silně krvácejícího z předloktí a přivolali prostřednictvím operačního střediska zdravotnickou záchrannou službu. "Zraněnému muži, který ztrácel vědomí, zastavovali krvácení tlakovými obvazy a provedli protišoková opatření do příjezdu zdravotnické záchranné služby. Po předání zraněného strážníci vytěžili přítomné svědky a zjistili, že došlo k hádce otce s 27 letým synem, který opustil byt a ve vzteku udeřil pěstí do skleněné výplně vchodových dveří a sám ti tak způsobil zranění," uvedla k případu Veronika Loucká z mostecké městské policie.

Vzhledem k tomu, že způsobená škoda podle předsedy výboru sdružení vlastníků jednotek nepřesáhla 5000 Kč, byl přestupek proti majetku oznámen správnímu orgánu na Magistrát města Mostu.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací