Úterý 26. květen 2020
Svátek má Filip

Most - Při hlídkové činnosti zaznamenali strážníci městské policie vozidlo, které projelo vysokou rychlostí křižovatku u Domina přičemž řidič nerespektoval příkaz dopravní značky „Stůj, dej přednost v jízdě“.

Motohlídka strážníků se za uvedeným vozidlem ihned vydala a za pomoci modrého výstražného světla s nápisem „Stop“ vozidlo zastavila u budovy VÚHU Most. Strážníci řidiče vyzvali k prokázání totožnosti a již při této kontrole se muž choval velmi nervózně a jevil známky požití drogy.

"Vzhledem k tomu, že existovalo důvodné podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, byla na místo přivolána hlídka Policie ČR. Policisté provedli orientační test na detekci přítomnosti návykových látek v biologickém materiálu, který byl pozitivní. Následně policisté provedli osobní prohlídku muže, při které byl nalezen igelitový sáček s bílým práškem," uvedla Veronika Loucká z mostecké městské policie.

Muž doznal, že se jedná o drogu, konkrétně kokain, který má pro vlastní potřebu. Podezřelého muže si převzali se všemi poznatky policisté Policie ČR k dalším úkonům.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací