Pátek 3. duben 2020
Svátek má Richard

Pardubice - Při měření rychlosti v ulici Přeloučská v Pardubicích si hlídka městských policistů všimla vozidla, které ji zaujalo jak svým stavem, tak i způsobem jízdy. Strážníci se tedy za osobním automobilem s vozíkem na koně vydali a řidiče po několika metrech zastavili v nedaleké ulici.

Při kontrole vozíku ale čekal na strážníky šok. Uvnitř bylo 18 dětí z příměstského tábora ve věku 7 – 14 let. Tento velmi nešťastný způsob přepravy dětí ale nakonec nebyl jediným problémem. Pětačtyřicetiletý řidič ani nevlastnil řidičské oprávnění potřebné k jízdě s tímto vozíkem a osobní automobil, na kterém byl viditelný vysoký stupeň koroze, měl již třetím rokem propadlou STK.

Dechová zkouška byla s negativním výsledkem. Vzhledem ke zjištěným skutečnostem byla na místo přivolána hlídka státní policie, která si událost převzala. Za asistence strážníků byly děti dovedeny do tábora, odkud si je vyzvedli zákonní zástupci.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací