Pátek 15. listopad 2019
Svátek má Leopold

Strážníci

Most - Aktuální doporučené postupy při poskytování první pomoci, technické zajištění a bezpečnostní zásady při poskytování první pomoci, kardiopulmonální resuscitaci a použití AED defibrilátoru přímo na tréninkové figuríně se v pr...

Most - Na mosteckém sídlišti Výsluní právě v tuto chvíli zasahují složky integrovaného záchranného systému. Došlo zde k úniku plynu.

Most - Hlídka strážníků Městské policie v Mostě vyjela včera na žádost personálu mostecké nemocnice na oddělení centrálního příjmu. Potýkali se tam se zapáchajícím bezdomovcem.

Most - Na tísňovou linku mostecké městské policie požádala o pomoc šestasedmdesátiletá žena. Uvedla, že měli se svým osmdesátiletým manželem dopravní nehodu, a nevědí, jak mají postupovat.

Most - Na linku tísňového volání Městské policie v Mostě se včera ve večerních hodinách obrátil občan, který spatřil z okna u bloku 100 skupinku nezletilců, jak demontuje a ničí ochranné mřížky u větracích šachet....

Most - Před půlnocí požádala o pomoc strážníky 40letá žena, která uvedla, že je její přítel podnapilý a demoluje zařízení bytu. K události byly vyslány dvě motohlídky městské policie.

Most - Na tísňovou linku Městské policie Most se obrátila ve večerních hodinách sedmašedesátiletá žena a požádala strážníky o pomoc, protože ji napadl její syn, který je pod vlivem alkoholu.

Most - Do herny v ulici Vrbenského v Mostě byla večer přivolána hlídka strážníků městské policie ke starší ženě v nesnázích.

Most - Zůstával po něm nepořádek, ať hledal, co hledal. Muž v Mostě převracel koše u supermarketů, až lidem došla trpělivost.

Bílina - Městská policie v Bílině vydala aktuální upozornění pro občany, aby dbali opatrnosti v ulici Elišky Krásnohorské. Je tam nevhodně zabezpečený soukromý majetek.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací