Pátek 14. květen 2021
Svátek má Bonifác

Nové Kopisty - V neděli 28. března kolem půl osmé večer došlo na železniční trati u Nových Kopist na Litoměřicku k tragické nehodě. Vlak tu srazil člověka, ten srážku nepřežil.

Tragédii vyšetřují kriminalisté, na místě je i koroner. Přistával tu také vrtulník leteckých záchranářů, ten se ale vracel prázdný. 

2803nehodavlakkz1

Foto: čtenář

Provoz na trati stojí, cestující čekají na jiný vlak, do kterého budou přestupovat za pomoci policie a hasičů. Fotografie z místa události nám zaslal jeden z našich čtenářů.

2803nehodavlakkz3

Foto: čtenář

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Povedlo se vám zachytit nějakou kuriozitu? Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Policie

Záchranná služba

Nejčtenější

Komentáře

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací