Neděle 24. leden 2021
Svátek má Milena

Bílina - Ve vazební věznici skončil 27letý násilník, který několik měsíců týral svou družku. Ženě vulgárně nadával, vyhrožoval jí, téměř každý den ji bil, zakazoval jí chodit bez něho ven, kontroloval jí její mobil a požadoval po ní, aby mu ukazovala, s kým si volá či píše. Když to poškozená odmítla, přístroj rozbil o zeď, takto jí znehodnotil několik mobilních telefonů.

Když se s ním žena rozešla, neustále vyhledával její přítomnost, psal jí desítky SMS zpráv za den, ve kterých jí vyhrožoval násilím, dokonce vnikl do bytu poškozené a lehl si vedle ní, když pak z bytu utekla ke kamarádce, pronásledoval ji a vyhrožoval zabitím.

"Opakovaným vyhrožováním a fyzickými útoky v ženě vyvolal důvodnou obavu o život a zdraví, výhrůžky ale směřoval i vůči její kamarádce, nebo příteli, kterému nožem propíchal pneumatiky u auta. Agresivního muže zadrželi kriminalisté v Bílině, následně byl obviněn z trestných činů týrání osoby žijící ve společném obydlí, vydírání, porušování domovní svobody, nebezpečného vyhrožování, nebezpečného pronásledování a výtržnictví, v případě odsouzení mu hrozí až osmiletý trest odnětí svobody," uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací