Pondělí 30. listopad 2020
Svátek má Ondřej

Most - Několikrát soudně trestané muže ve věku 34 a 48 let obvinila mostecká policie z přečinů krádeže a poškození cizí věci ve spolupachatelství. Dvojice měla dle policie krást na soukromém pozemku jedné firmy. Muži vnikli na sportoviště, kde měli odcizit boční podpěry živého stolního fotbalu. Při tom došlo k jeho poškození.

Následně se měli muži vloupat do zahradního domku, ze kterého odstranili ochranné mříže a uvnitř měli odcizit různé věci a způsobit škodu v hodnotě 93 tisíc korun. Lup hodlali odvézt autem, kterým na místo krádeže přijeli.

"Jejich počínání si všimli svědci, kteří informovali poškozeného. Ten zastihl na místě dvojici, která seděla v autě a hodlala z místa ujet. V tom jim poškozený zabránil a přivolal strážníky. Jeden z obviněných zavolal sám policii státní. Mladší z dvojice z místa utekl. Starší muž je stíhán na svobodě, druhý je nyní pro jinou věc ve vazbě. Oběma za krádež hrozí až pětiletý trest odnětí svobody," uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací