Pátek 30. říjen 2020
Svátek má Tadeáš

Dlažkovice - V úterý došlo na železničním přejezdu v Dlažkovicích k vážné dopravní nehodě motorkáře, který narazil do zabezpečovacího zařízení a těžce se zranil. Do nemocnice ho transportoval vrtulník letecké záchranné služby. O nehodě informovala na svém Facebooku Švestková dráha.

Švestková dráha vede po jižním úpatí Českého středohoří z Mostu do Litoměřic. Každodenní provoz tu byl obnoven loni.

"Ani Švestkové dráze se nevyhýbají nehody, nad kterými zůstává rozum stát. Neukázněný motorkář v úterý v Dlažkovicích ohrozil provoz vlaků a životy cestujících a svou nezodpovědnou jízdou navíc poškodil zabezpečovací zařízení tratě a těžce se zranil. Do nemocnice ho transportoval vrtulník. Vzhledem k tomu, že provoz vlaků a životy cestujících jsou prakticky každý den v ohrožení díky nezodpovědným řidičům, společnost AŽD žádá Policii ČR o aktivní kontrolu účastníků silničního provozu v místech křížení pozemních komunikací s železnicí," stojí na Facebooku Švestkové dráhy.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací