Pondělí 30. listopad 2020
Svátek má Ondřej

Most - V úterý 7. července v odpoledních hodinách došlo na silnici číslo 15 ve směru z Mostu na Sedlec v zatáčce pod firmou Herkul k tragické dopravní nehodě. Při střetu náklaďáku s osobním vozidlem vyhasl lidský život. Na místě zasahují hasiči, policisté, záchranáři a letecká záchranná služba.

Silnice je uzavřena, vyšetřování nehody a odstraňování následků potrvá nejspíše až do večerních hodin. Objízdná trasa je v obou směrech přes Obrnice, dopravu řídí policie.

0707nehodamo1

Foto: Oldřich Hájek

"Řidič osobního vozidla vjel z nezjištěných příčin do protisměru a střetl se s nákladním vozidlem. Na místě zemřeli dva lidé, jeden člověk byl letecky transportován do Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem," uvedla policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Povedlo se vám zachytit nějakou kuriozitu? Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací