Pondělí 30. listopad 2020
Svátek má Ondřej

Praha – Prodloužený víkend si vybral již několik obětí na životech v provozu na českých silnicích. Mezi oběťmi je i 32letý policista, který zemřel při hromadné nehodě v Praze.

K havárii došlo v neděli v ulici 5. května ve směru z centra Prahy. Srazily se tři vozy, zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému, doprava byla kvůli vyprošťovacím pracím a vyšetřování zastavena.

Vyhasl život dalšího policisty, tentokrát vinou opilé řidičky, která zavinila dopravní nehodu, při níž zemřel 32letý policista. Pro někoho, kdo usedne za volant s více než 2 promile, nemám žádné pochopení. Hlubokou soustrast rodině,“ vzkázal policejní prezident Jan Švejdar.

Řidička, která kromě alkoholu před jízdou požila snad všechny dostupné drogy a do služebního vozidla narazila v obrovské rychlosti zezadu, vyvázla zcela bez zranění, dodal šéf českých policistů.

Jde o dalšího policistu, který v uplynulém týdnu přišel o život. Na začátku července tragicky zemřel policista v Moravskoslezském kraji. Okolnosti jeho smrti policisté vyšetřují.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací