Pondělí 30. listopad 2020
Svátek má Ondřej

Střední Čechy - Středočeští policisté intenzivně pátrají po osmadvacetiletém muži, který je důvodně podezřelý, že v sobotu 4. července kolem 21:30 hodin v rodinném domě v Kutné Hoře zaútočil pravděpodobně kuchyňským nožem na svou třiatřicetiletou partnerku a její matku.

"Třiašedesátiletá žena na místě zraněním podlehla. Mladší z poškozených byla převezena do nemocnice," uvedla policejní mluvčí Markéta Johnová.

Podezřelý z místa utekl. Policisté po něm od včerejšího večera intenzivně pátrají. Na místo byl přivolán psovod se služebním psem. Do pátrací akce byl přizván také vrtulník letecké služby Policie České republiky. Bohužel se do současné doby nepodařilo muže vypátrat.

Je vysoký 175 cm, hubené postavy. Má hnědé vlasy, modré oči, hnědou bradku. Bližší informace o jeho vzhledu a oblečení nejsou známé.

"Žádáme každého, kdo by podezřelého viděl nebo věděl, kde se zdržuje, nechť okamžitě kontaktuje policisty na telefonním čísle 702 276 125 nebo 602 682 406. Volat můžete samozřejmě i na linku 158. Muž může být ozbrojený a nebezpečný, proto se jej nepokoušejte zadržet," dodala mluvčí.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací