Pondělí 30. březen 2020
Svátek má Arnošt

Ústecký kraj - Doprava na dálnici D8 přes krušnohorský úsek v Ústeckém kraji od rána kolabuje. Zkomplikovalo ji počasí a řidiči nákladních vozidel.

Kamiony v obou pruzích blokovaly dopravu od ranních hodin, následně se provoz opět rozjížděl a opětovně zastavoval. Poslední informaci vydala policie zhruba hodinu před polednem. "Na dálnice D8 se ve směru do Německa od 67. km tvoří kolona. Dopravu od ranních hodin komplikují uvízlé kamiony," informovali policisté na svém Twitteru.

Před nástrahmi počasí vydal výstrahu Český hydrometeorologický ústav. Platí pro celou oblast Ústeckého kraje, zejména se však dotýká horských oblastí. Očekávejte silný vítr, který v nárazech může dosahovat hodnoty až 90 km/h. Kombinace větru a hustého sněžení může mít za následek tvorbu sněhových jazyků. V takovém počasí je i údržba silnic komplikovaná.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací