Pátek 3. duben 2020
Svátek má Richard

Ústí nad Labem – V ústeckém obchodním centru OC Forum došlo k dalšímu incidentu! Policisté pátrají po chlapcích, kteří byli napadeni v obchodním centru skupinou výrostků. Trvalo nějakou dobu, než zakročili dospělí.

„Ústečtí policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po totožnosti dvou chlapců, kteří se stali dne 18. června terčem útoku skupinky výtržníků v obchodním centru Fórum v Ústí nad Labem. Hledáme chlapce v modrém tričku a světlých bermudách a jeho kamaráda. Všechny útočníky již policisté ztotožnili,“ uvedla mluvčí policistů Veronika Hyšplerová.

V případě, že rodiče či známí poznávají tyto chlapce, tak ať se prosím obrátí na linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu.

Policisté v minulých dnech informovali i o jiném incidentu ve Foru. Podle nich tam měl jeden z řidičů vytáhnout střelnou zbraň na šoféra automobilu za ním, který na něj zatroubil.


Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací