Pátek 3. duben 2020
Svátek má Richard

Hodonínsko - Tři nehody motocyklistů během 24 hodin. Nedání přednosti i rychlá jízda a nezvládnutí řízení.

Dopravní policisté během necelých 24 hodin řešili v Hodoníně tři dopravní nehody s účastí motocyklistů. K první události došlo v úterý 13. srpna 2019 odpoledne na křižovatce ulic Dvořákova a Tř. Dukelských hrdinů u obchodního domu Lidl. Řidič Škody Superb při odbočování vlevo přehlédl v protisměru jedoucí motocykl a nedal mu přednost. V prostoru křižovatky došlo k nehodě a motocyklista po pádu utrpěl lehké zranění.

Krátce před jednadvacátou hodinou došlo v ulici Slunečná k další dopravní nehodě. Řidič motocyklu Kawasaki nepřizpůsobil rychlost svým schopnostem a s motocyklem narazil do zaparkované dodávky. Po pádu na vozovku si způsobil lehké zranění.

Zatím poslední nehoda se odehrála ve středu 14. srpna 2019 v půl sedmé ráno v ulici Velkomoravská. Řidič Škody Octavie vyjížděl z benzinky na hlavní silnici. Přitom zřejmě přehlédl jedoucího motocyklistu a nedal mu přednost. Po nárazu motorkáře do auta a pádu na silnici utrpěl zranění, se kterým byl odvezen do nemocnice.

Všechny zmiňované události se obešly bez alkoholu.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací