Neděle 24. leden 2021
Svátek má Milena

Záluží – Kvůli lokálnímu úniku plynu byla v pondělí večer uzavřena hlavní silnice mezi Mostem a Litvínovem v okolí chemického areálu.

Na příjezdových komunikacích v blízkosti chemičky se v pondělí večer okolo 19. hodiny rozsvítily červené semafory, hlas z reproduktoru řidičům čekajícím ve frontách oznámil, že došlo k mimořádné události.

„Došlo k lokálnímu úniku plynu. Situaci ihned začali řešit podnikoví hasiči a z preventivních důvodů došlo k dočasnému uzavření veřejné komunikace u našeho areálu,“ vysvětluje mluvčí Unipetrolu Pavel Kaidl.

Dopravní informační systém Policie ČR po půl osmé večerní nehlásí žádnou komplikaci v provozu na silnici I/27 v okolí areálu Unipetrolu.

"Dvě hasičské jednotky vyjely k úniku čpavku v Unipetrolu v Záluží u Litvínova. Únik byl zastaven. Dvěma lidem se udělalo špatně. Byli předáni Zdravotnické záchranné službě. Dle zástupce Unipetrolu se čpavek nedostal mimo areál firmy a je již rozptýlen," uvedli ve tři čtvrtě na osm večer hasiči HZS Ústeckého kraje na svém twitterovém účtu.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací