Pondělí 30. březen 2020
Svátek má Arnošt

Blšany – Necelá šedesátka dětí a jejich dospělý doprovod, kteří jeli na lyžařský výcvik do rakouských Alp, v neděli nedojeli. Autobus s nimi havaroval jen po pár kilometrech jízdy.

Vozidlo skončilo převrácené na silnici a částečně v příkopu na silnici 27 mezi Pšovem a Blšany. Na místě od nedělního rána zasahují všechny složky integrovaného záchranného systému. "Probíhají záchranné práce. Komunikace mezi Blšany a Pšovem uzavřena, policisté odklání dopravu," uvedla Policie ČR.

Hasiči potvrdili, že zasahuje šest hasičských jednotek a vyslány byly dva evakuační autobusy. „Oznámena lehčí zranění. Děti budou odvezeny na vyšetření,“ sdělil HZS Ústeckého kraje.

Aktuálně jsme informovali o nehodě zde

Děti ze žatecké školy jsou podle informací našeho serveru převážně pořezané od skla, jednu dívku transportoval na traumatologii ústecké nemocnice vrtulník.

K havárii autobusu plného dětí došlo v našem kraji vloni v říjnu. Také toto vozidlo skončilo na boku v příkopu. Informovali jsme zde. Nedělní nehoda na Podbořansku je svým rozsahem vážnější.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací