Pátek 3. duben 2020
Svátek má Richard

Ostravsko - Rychlé vyprošťování octavie pod dálničním mostem v Ostravě. Hasiči vozidlo vyprostili pomocí vyprošťovacího speciálu MB Actros Bizon.

Profesionální hasiči z Ostravy-Zábřehu (HZS MSK) zasahovali v úterý 13. srpna 2019 před devátou hodinou ranní u nehody osobního automobilu Škoda Octavia a dodávkového automobilu Fiat Ducato bezpečnostní služby, a to na přivaděči k ostravské dálnici D1 z Mariánskohorské ulice. Zraněni byli dva muži z obou vozidel, hasiči museli vytáhnout octavii z příkopu pomocí vyprošťovacího Bizona.

Nehoda se stala v úterý v ranních hodinách na přivaděči k dálnici D1 na km 357 těsně vedle dálničního mostu. Vyjela k ní jednotka Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje ze stanice Ostrava-Zábřeh, včetně vyprošťovacího speciálu MB Actros Bizon.

Všechny nájezdy na dálnici D1 byly během zásahu průjezdné, protože obě havarovaná vozidla stála mimo komunikaci. Hasiči je zabezpečili před případným požárem. Na vyproštění octavie použili závěsný kříž na hydraulické ruce Bizona. To nakonec zabralo necelou čtvrthodinu. Z octavie byl zaznamenán únik provozních kapalin, ale pouze z chladiče.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací