Pátek 3. duben 2020
Svátek má Richard

Královéhradecko - Dopravní nehody uzavřely silnice u Nového Města nad Metují i u Doudleb nad Orlicí.

Profesionální hasiči z Dobrušky a dobrovolná jednotka z Nového Města nad Metují zasahovali v úterý 13. srpna 2019 ráno (06:42 hod.) u dopravní nehody dodávky a osobního automobilu. Nehoda se stala na komunikaci I/14 v katastru části Vrchoviny, po dobu provádění záchranných a likvidačních prací byla komunikace na nezbytně nutnou dobu uzavřena.

Hasiči zajistili havarovaná vozidla proti vzniku požáru. Po došetření události pomohly jednotky s naložením vozidel na odtah a vrátily se na základnu. Jeden člověk byl při nehodě zraněn, do péče si jej převzali zdravotničtí záchranáři.

U dopravní nehody kamionu zasahovali v úterý 13. srpna od 08:02 hod. a během celého dopoledne profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolná jednotka z Kostelce nad Orlicí. V katastru části Vyhnánov skončil kamion převrácený na bok v příkopu. Z vozidla unikal hydraulický olej, který hasiči jímali.

Na vyproštění kamionu byla povolána specializovaná firma. Nákladní vozidlo převáželo štěrk, před naložením tak bylo nutné náklad vyházet. I s touto činností pomohli na místě jednotky požární ochrany. Komunikace musela být na nezbytně nutnou dobu uzavřena. Těsně před 12. hodinou se podařilo vozidlo vrátit zpět na kola. Při nehodě nebyl nikdo zraněn.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací