Pátek 3. duben 2020
Svátek má Richard

Trutnov - V Trutnově shořely králíkárny, uhynulo i několik desítek zvířat. Příčina vzniku požáru je předmětem vyšetřování.

V pondělí 12. srpna 2019, krátce po šesté hodině ranní (06:17 hod.), přijalo krajské operační a informační středisko hlášení o požáru v Lesní ulici v části Kryblice. Na místo události byly vyslány tři jednotky hasičů. Průzkumem hasiči zjistili, že na místě hoří hospodářské objekty, konkrétně králíkárny.

Požár byl už v pokročilé fázi, objekty byly celé v plamenech. Hasiči dostali oheň pod kontrolu do 20 minut od nahlášení události, likvidaci ohlásil velitel zásahu těsně po 8. hodině.

Příčina vzniku požáru je předmětem vyšetřování. Škoda byla předběžně vyčíslena na 15 tisíc korun, při požáru bohužel uhynulo asi 30 králíků a sedm slepic. Na likvidaci požáru se podíleli profesionální hasiči z Trutnova a JSDH Trutnov – Horní Staré Město a Mladé Buky.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací