Sobota 26. září 2020
Svátek má Andrea

Semilsko - Rodinný dům zachvátily plameny. Celkem 9 jednotek hasičů dnes odpoledne bojovalo s rozsáhlým požárem rodinného domu v Kacanovech.

Událost byla na Krajské operační a informační středisko ohlášena v pondělí 12. srpna 2019 krátce před třetí hodinou odpolední. Po příjezdu na místo velitel zásahu okamžitě požádal o posilovou jednotku. Všichni obyvatelé domu se již v tu dobu nacházeli z budovy venku. Jedna osoba se nadýchala kouře, byla ošetřena zdravotníky a ponechána na místě.

Průzkumem bylo zjištěno, že požár začal v prvním patře v kuchyni a rychle se rozšířil přes druhé patro až pod střechu, která byla v rekonstrukci. Střešní prostor byl velmi těžko přístupný. Aby bylo možné zahájit hasební práce, museli se hasiči prostorem prořezávat. Vzhledem k rozsahu události byly nasazeny tři C proudy, zřízena byla kyvadlová doprava vody a zmenšený velitelský štáb.

Lokalizaci požáru velitel zásahu hlásil v 17:11 hodin. Likvidace požáru v době tiskové zprávy stále probíhala. Příčina a okolnosti vzniku požáru jsou v šetření.

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací