Neděle 24. leden 2021
Svátek má Milena

Hasiči

Dnes

Děčín - V neděli 24. ledna dopoledne došlo na parkovišti u Alberta v Děčíně, poblíž autobusového nádraží k požáru osobního auta značky Kia. Na místo vyjížděla jednotka děčínských hasičů.

Dnes

Pernink - Drážní inspekce uzavřela šetření mimořádné události ze dne 7. července 2020, kdy se u Perninku na Karlovarsku srazily dva osobní vlaky.

Postoloprty - Profesionální hasiči ze stanice Bitozeves a Žatec vyjížděli v pátek v odpoledních hodinách do obce Postoloprty, kde byl nalezen v nedaleké bažantnici směrem na obec Rvenice dvousetlitrový sud s neznámou těkavou látko...

Teplice - V sobotu 23. ledna okolo půl osmé ráno zasahovala jednotka teplických hasičů na Masarykově třídě. Dodávka tu srazila chodce, ten utrpěl zranění.

Ústí nad Labem - Ve středu 20. ledna v dopoledních hodinách vyjížděla jednotka ústeckých hasičů k požáru v Teslově ulici v Ústí nad Labem. V prázdné budově doutnal odpadní papír.

Roudnice nad Labem - Ve středu v ranních hodinách vyjížděla jednotka roudnických hasičů k požáru v obci Mnetěš na Litoměřicku. Hořela tu popelnice, plameny poškodily také zaparkované vozidlo.

Sulejovice - V úterý 19. ledna v odpoledních hodinách došlo v Sulejovicích k dopravní nehodě. V ulici Generála Svobody se střetly tři dodávky a osobní auto.

Dolní Mikulášovice - Hasiči v pondělí po poledni vyjížděli k požáru v Dolních Mikulášovicích na Děčínsku. Došlo tu k požáru sazí v komíně, z komínu 40x40 cm šlehaly plameny.

Stará Oleška - V neděli vyjeli Děčínští profesionální hasiči k požáru komína v rodinném domě ve Staré Olešce. Z komína šlehaly plameny a hrozilo jeho popraskání a přenos požáru na střechu.

Rybniště - "Hoří vlak" - to hasiči ve Šluknovském výběžku neslyší až tak často. Ale v pátek večer takové hlášení zburcovalo jednotky z několika obcí. Nahlášeno bylo, že nedaleko vlakové stanice Chřibská, která je ale na mapě skoro...

Policie

Hasiči

Záchranná služba

Strážníci

© 2017 | Tísňoválinka.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací